wolverine

" Başarıya giden yol her zaman yapım aşamasındadır."    Deneyimli mimar ve mühendislerden oluşan kadrosuyla inşaat sektöründe faaliyetlerini sürdüren Denge İnşaat Mimarlık, 1997 yılında, Mesut Geniş ve M. Ziya Denizoğlu tarafından, ‘‘dürüstlük‘‘ ve ‘‘girişimcilik‘‘ ilkelerine dayalı kuruldu. İlk yıllarında, inşaat ve ahşap ürün imalatı sektörlerinde hizmet veren Denge İnşaat Mimarlık, yurtiçinde 350.000 metrekarenin üzerinde konut, otel, ticari alan, spor tesisi projesi gerçekleştirdi.

    1998 yılında, uluslararası ilişkilerini geliştirip, yeni yatırımlar yapma planıyla Moskova ofisini açan Denge İnşaat Mimarlık, Rusya‘da gerçekleştirdiği, 50.000 metrekareyi aşan proje ile faaliyet alanını genişleterek hizmet çapını Türkiye sınırları dışına taşıdı. Burada gerçekleştirdiği projelerden aldığı güçle, Bulgaristan ve Gürcistan‘da da faaliyete geçerek, hizmet verdiği ülke sayısını 4‘e çıkardı. Yeniden yapılanmaya ihtiyaç duyan, mimari devrim içerisindeki bu eski Sovyet ülkelerinde; konut, otel ve ticari alanlar başta olmak üzere, toplamda 100.000 metrekarenin üzerinde proje gerçekleştiren Denge İnşaat Mimarlık, Türkiye‘yi başarıyla temsil etti. İnşaat, Mimari ve İç Mimari konularında hizmet veren Denge İnşaat Mimarlık, 4 ülkeye yayılan ofislerinde, çalışanlarına, dolayısı ile insana da doğru yatırım yapmakta. ‘‘ Kaliteli imalat‘‘, ‘‘ vaktinde teslim‘‘, ‘‘ doğru fiyat‘‘ ve ‘‘ müşteri memnuniyeti ‘‘ ilkelerine bağlı kalarak gelişimine devam etmektedir.

    Bugüne kadar, 4 ülkede, toplam yarım milyon metrekareye yaklaşan inşaat gerçekleştiren Denge İnşaat Mimarlık, yaptığı yeni yatırımlarla hizmete devam etmektedir.